ÜRÜN GRUPLARI

 

GÜNSA Teknik Hırdavat ve Makina Pazarlama LTD ŞTİ, 1986 yılında Karaköy-İstanbul'da faaliyete başlamıştır.

 

 

       Faaliyet alanı olarak teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliği ve bayiliğini yaparak başlayan GÜNSA  genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları baz alınarak uluslararası pazarlarda kendini kanıtlamış ürünlerin Türkiye Distribütörlüğü'ne dayalı olarak çalışma alanını büyütmüştür.

 

Vizyonumuz

 

GÜNSA  müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları olan ekipman ve cihazların istenilen niteliklerde olması gereken fonksiyonları eksiksiz olarak taşıması , güvenli ve ergonomik yapıda olması firmamızın öncelikleri arasındadır. Ayrıca satılan ürünler ile ilgili satış sonrası servis ve garanti hizmetleri firmamızın titizlikle üzerinde durduğu ve satılan ürünlerin arkasında olduğunun temel göstergesidir.

 

 

GÜNSA  müşterilerimizin ugraş alanlarındaki ihtiyaç ve gereksinmeleri olan destek ekipmanları sağlamak ve bu alanda en iyi şirket olmak için gerekli araştırma ve altyapı çalışmalarını sürekli olarak yapmaktadır. 

GÜNSA  , Karşılıklı güven ilkesine baglı olarak müşterilerimiz ile olan iyi ilişkileri geliştirmek ve rekabette ön sıralarda yer almayı temel ilke olarak benimsemiştir...

 

Saygılarımızla 


Yönetim Kurulu Başkanı : Sinan SADIKOĞULLARI
Yönetim Kurulu Üyesi :     Oğuzhan SADIKOĞULLARI